ZFP Group – recenze a zkušenosti

zfp-group-recenze

zfp-group-recenzeSpolečnost ZFP Group, zabývající se finančním poradenstvím, je na českém trhu aktivní už od roku 2003.

Od svých konkurentů se snaží odlišit tím, že nabízí finanční semináře, pomocí kterých vás naučí vhodně investovat své peníze.

Semináře jsou samozřejmě zpoplatněné a zaměřené na nejrůznější oblasti fungování. Pro tyto účely má ZFP Group svou vlastní síť hotelů a vzdělávacích center, kde školení probíhají.

Z financí neznalého manažerem?

Vzdělávací kurzy ZFP jsou rozděleny na několik stupňů. Napřed projdou všichni zájemci takzvaným základním kurzem, který jim poskytne prvotní znalosti o finančním světě.

Poté můžete pokračovat druhým stupněm, po kterém už následuje samotná manažerská akademie, která se soustředí na poskytnutí znalostí nutných pro rozjezd vlastního podnikání.

Nepřehlédněte: Reference na ZFP Akademii na http://referencenafirmy.cz/zfp-akademie-recenze/

Poté jsou tu ještě tři další stupně manažerské akademie. Závěrečným stupněm je potom lektorská akademie, pokud projevíte zájem stát se členem lektorského týmu.

Školení a vzdělávání

ZFP Group je také certifikovaným školitelem Ministerstva financí, která může poskytovat odborná školení pro zákonné zkoušky způsobilosti pro finanční poradce, investiční zprostředkovatele a další příbuzné obory.

Prostřednictvím ZFP si tedy můžete udělat i jeden z rekvalifikačních kurzů. Nás však zajímá to, co je nejdůležitější – finanční poradenství jako takové.

Naprosto běžná klasika?

V nabídce této společnosti se nachází standardní spořící a investiční tituly, o které je obecně největší zájem. Základ tvoří, podobně jako u jiných poradenských firem, investiční životní pojištění.

Mezi další konzervativní produkty v nabídce patří stavební spoření či doplňkové penzijní připojištění. Můžete ale jít i trochu odvážnější cestou a pustit se se společností do razantnějšího investování pomocí podílových fondů.

V nabídce ZFP jsou také různé druhy neživotního pojištění (tedy povinné ručení, pojištění odpovědnosti…), ale i zprostředkovat hypoteční úvěr.

Vybrané zkušenosti a hodnocení na ZFP Akademii:

Anonymní

Největší podvodná firma u nás. Filozofie : kdo porozumí Vaším financím lépe jak Vy sami a ještě dostanete vyplacené provize ?????
Po základním semináří nevíte vůbec nic, pouze dneska nebo zítra musíte uzavřít smlouvy,abyste mohli profitovat !!!! Smlouvy stejně uzavírá sponzor a ten se dívá vždy jen na to, aby měl co nejvíc bodu ve vaší rodině – super plných 100 bodů je ta nejideálnjěší kombinace, ale že platíte za smlouvy, které Vám nic neřeší ????? To mají na háku, 70% provizí s Vás mají jistých a proklamovaných 100% že máte Vy ???? pouze 20-30% !!!!! Jedná lež za druhou prostě HNUS !!!!!!!

Ivana

Dnes jsem absolvovala pohovor s lidmi od této firmy. Zaplatila jsem zálohu na první školení. Už teď ale ví, že nikam nepojedu. Myslela jsem si hned, že se jedná o nějaké „letadlo“. Schůzku mi sjednal jeden velmi dobrý známý, tak jsem věřila, že to snad není podvod. A jak vidím, je. Škoda, že jsem se na tyto stránky nepodívala dříve. Mohla jsem dát tu částku co jsem zaplatila raději svým vnoučatům. No, za blbost se platí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *