Yes Visage – recenze na kliniku a hodnocení

yes-visage-klinika-recenze

yes-visage-klinika-recenzeKlinika estetické chirurgie s celkem čtyři českými a jednou slovenskou pobočkou. Dvě najdete v Praze, jednu pak v Brně, Ostravě a Bratislavě.

Jedná se o zdravotnické zařízení, které navštíví celkem přes třicet tisíc klientů každý rok a s nímž mají své zkušenosti i známé celebrity.

Jmenujme například Terezu Kostkovou, Halinu Pawlowskou, Ewu Farnou, Ivu Kubelkovou nebo Michala Davida, tím výčet samozřejmě zdaleka nekončí.

Nejčastější jsou zde liposukce, škála zákroků je hodně pestrá

Specializací zdejších chirurgů jsou zejména zákroky spojené s odstraněním přebytečných tukových polštářků, tedy liposukce.

To však samozřejmě není jediná oblast estetické chirurgie, se kterou vám zdejší personál může vyhovět. Modelace prsou, odstranění křečových žil, podbradku, operace očních víček nebo nosu, odstranění vrásek, ale například také léčba vypadávání vlasů.

Možností je zde skutečně hodně, jen se poradit a objednat. Konzultace je možná po dohodě – k dispozici je telefon, email nebo osobní kontakt, pokud bydlíte zrovna poblíž. Připomínáme – Praha 2, Praha 5, Ostrava, Brno a Bratislava.

Odborný personál kliniky Yes Visage má zkušenosti i ze zahraničí a patří k tomu nejlepšímu, co může nabídnout tuzemská estetická medicína a plastická chirurgie.

Ceny za služby Yes Visage najdete na stránce ceník zde – http://www.yesvisage.cz/cz/cenik

Zajištěno je i špičkové ubytování pro rekonvalescenci po zákrocích, které si v ničem nezadá s vybranými pražskými hotely.

Samozřejmostí je i diskrétnost vůči každému klientovi, stejně jako pečlivé vysvětlení celé problematiky – strach je zde namístě, pokud o problému víte jen po laické stránce, poučení je nutností, po které obavy brzy opadnou.

Recenze na služby studia Yes Visage:

Yes visage

Klinika Yes Visage

http://www.omlazeni.cz/klinika-yes-visage-9-725980-0.html

Pokud máte konkrétní zkušenosti s klinikou Yes Visage, neváhejte nám napsat svůj názor do diskuze! Předem děkujeme za Vaši ochotu!

6 thoughts on “Yes Visage – recenze na kliniku a hodnocení

  1. Pingback: Vyšetření na klinice Yes Visage - moje zkušenosti

  2. Něco přes 5 týdnů po liposukci břicha a vnitřních stehen na klinice Yes Visage a jsem moc spokojená. Takhle ploché bříško jsem snad nikdy neměla! Elastické prádlo jsem nosila 2 týdny vkuse a pak 2 týdny 12 hodin denně. Modřiny zmizely asi po 3 týdnech. Břicho i vnitřní stehna jsou ještě trochu citlivé. Válečkovala jsem asi 2 týdny, ale neměla jsem žádné zatvrdliny a minulý týden na kontrole mi dr řekl, že už ani nemusím válečkovat, jenom masírovat mastnějším krémem. Mám ještě trošku nerovnosti, ale dr řekl, že se to ještě upraví. Určitě můžu doporučit 🙂

  3. V Yes visage jsem byla na modelaci prsou a taky liposukci břicha a jsem opravdu spokojená s výsledkem. Bolest po zákroku byla minimální a po 5. měsících jsou jizvy krásně zahojené a po modřinách ani vidu.

  4. Na klinice jsem absolvovala plastiku nosu a jsem příjemně překvapená z výsledku. Dneska jsem se na sebe poprvé podívala do zrcadla bez tamponády a otoků v obličeji a musím uznat, že pan doktor Borský odvedl dobrou práci.

  5. Myslím si, že by se každá žena měla udržovat hezká. Minimálně se třeba malovat a hezky oblékat aby vypadala elegantně a byla pro muže přitažlivá. Já si ještě k tomu nechávám na klinice dělat výplň rtů a je to pro mě taková třešnička, čím bych se udělala hezčí.

  6. Na střední škole jsem měla zdravotní problémy, díky kterým jsem dost zhubla a nemohla jsem nabrat zpátky. S tou postavou jsem až takový problém neměla. To se mi líbilo že jsem byla štíhlounká. Co mi spíš vadilo bylo, že jsem neměla ani žádné prsa. Proto jsem šla na kliniku kde mi pan doktor udělal plastiku prsou a já se teď cítím lépe. Rozhodně mi to dodalo sebevědomí a to jsem potřebovala.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *