SelfieObchod.cz – recenze e-shopu

selfie-obchod-czČeská republika patří z hlediska poměru mezi počtem obyvatel a množstvím e-shopů mezi státy, které trhají rekordy.

Podle statistik je u nás 30 – 40 tisíc e-shopů, což je opravdu velký výběr a hledání toho nejlevnější e-shopu tak nemusí být zrovna snadné.

Hledat ovšem jenom podle ceny může být často cesta do pekel, protože nejnižší ceny mívají ti, kteří nenabízí žádný servis, bude zde asi problematická reklamace a není jisté, zda bude takový obchod fungovat i za pár měsíců.

Proto je důležité vybírat i podle dalších faktorů a parametrů, mezi něž by měla určitě patřit bezpečnost a celkový dojem z e-shopu.

My se v dnešní recenzi podíváme na to, jak si stojí internetový obchod SelfieObchod.cz, což je místo, kde si můžete koupit selfie tyč, bezdrátovou nabíječku či další příslušenství na váš Samsung či iPhone.

Selfie tyče a nabíječky

bezdrat-nabijeckyNabídka zboží se pravidelně přizpůsobuje novým trendům a proto většina ze zařízení funguje hlavně na moderních smartphonech a nejvyšších verzích jednotlivých modelů, ať už jde o smartphony od Apple, Samsungy anebo třeba mobil Huawei.

Selfie tyče ze SelfieObchodu jsou ovšem kompatibilní skoro se všemi mobily, které jsou dnes na trhu. Problémy jsou jen u mobilů Lenovo a Windows Phone mobilů, protože se těmi není kompatibilní téměř žádná selfie tyč (problém se softwarem).

Stejně tak nefungují selfie tyče s kabelem na novém iPhone 7, protože smartphone nemá konektor na sluchátka, kterým se selfie tyč připojuje a spáruje (přečtěte si, Jak spárovat selfie tyč).

Co se týče bezdrátových nabíječek, zde nabízí obchod jen dva modely, respektive 1 model ve dvou barvách (bílá a černá).

U nabíječek je to s kompatibilitou horší, protože jde o novou technologii a starší modely ještě nedokáží přijmout bezdrátový signál, kterým se mobil nabije.

Bezdrátové nabíječky tedy fungují jen na nových mobilech Samsung, mobilech HTC a LG. Pokud chcete nabíječku rozjet na iPhonu, budete potřebovat ještě externí přijímač nabíječky.

Jde o malou placku, kterou připojíte do vašeho portu na pro nabíječky a díky tomu se energie přenese z nabíječky, přes placku (příjimač) až do mobilu.

Recenze a hodnocení služeb a zboží obchodu SelfieObchod.cz

hodnoceni-recenze-selfieNa internetu jsme nalezli jen několik recenzí na selfie tyčky z tohoto e-shopu, všechny byli ovšem kladné. Zde najdete pár vybraných referencí přímo od zákazníků tohoto internetového obchodu s mobilním příslušenstvím:

honza

Sice nema bluetooth a pripojuje se pres jack, ale funguje v poradku (http://selfieobchod.cz/selfie-tyc/selfie-tyc-se-spousti/#reviews)

Jirka

„Pravda, na netradiční úhly je to dobrý. Po nějakém nácviku, byť velmi omezeně, by se s tím dal simulovat i kamerový jeřáb při natáčení videa a to není špatné, protože ten se např. na turistiku opravdu vzít nedá :-)“ (http://selfieobchod.cz/selfie-tyc/selfie-tyc-pro-samsung/#reviews)

marty

„spokojenost, funguje bez problemu“ (http://selfieobchod.cz/selfie-tyc/selfie-tyc-na-iphone/#reviews)

Petr

„SUPER RYCHLÉ DODÁNÍ A DOBRÁ KVALITA“ (http://selfieobchod.cz/selfie-tyc/selfie-tyc-s-tlacitkem/#reviews)

Přidejte vaše hodnocení a zkušenosti s tímto Selfie obchodem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *