Medicom clinic – zkušenosti a diskuse

medicom-clinic-recenze-zkusenosti

Plastická chirurgie, na kterou je opravdový spolek? Ostatně, poznáte to i podle hodnocení ve světě tuzemského internetu, ta totiž dosahují nadmíru výborných čísel.

Medicom clinic sídlí v Praze na Novém Městě, v ulici Spálená 76/14. Je to klinika určená pro muže i ženy, umožňuje drobné plastické korekce obličeje, ale i modelaci, zvětšení nebo zmenšení prsou, liposukci a další.

K dispozici je i dermatologie – tedy odstranění problémů s akné, asymetrií obličeje, bradavic nebo třeba také celulitidy. Možnost porady online s odborníkem je též vítanou.

Celkem čtyři různá místa, kam můžete přijít na nezávaznou konzultaci

medicom-clinic-recenze-zkusenostiMedicom clinic sice sídlí na Praze 1, další pobočky ale najdete v Brně – Židenicích ve Viniční 235, ale také v Jihlavě, na adrese Havlíčkova 34a.

K dispozici je také pobočka v Ústí nad Labem ve Stříbrnické 3034/10. Možností je tedy dost a nemusíte kvůli nim nutně vážit cestu do Prahy. Sehraný tým a osobní přístup ke klientovi, to je zde samozřejmostí.

Použití nejmodernějších technologií na současném trhu také, samozřejmě si něco podobného ale vyžádá i odpovídající cenovou hladinu všech zákroků.

Ceník služeb Medicom clinic

Tak například, liposukce boků (konzultace, předoperační vyšetření, anestezie, pooperační péče) se pohybuje cenově mezi 25 a 55 tisíci korunami v závislosti na mnoha okolnostech.

Zkušenosti uživatelek v diskuzi omlazeni.cz – https://www.omlazeni.cz/augmentace-prsou-medicom-9-728119-0.html

Zvětšení prsou s implantáty vyjde na zhruba 64 až 140 tisíc korun, opět podle rozsahu operačního zákroku a požadované velikosti apod. Kvalitní operatéři a pooperační péče je však jistotou, že zde problémy nenastanou – jedinou potíží je vyšší cena za zákrok.

Ovšem, pokud se chystáte vylepšit svůj fyzický vzhled, uvědomte si, že zdraví je jen jedno a vše pečlivě rozmyslete. Možná i to, jestli vůbec plastickou operaci potřebujete…

Další známé kliniky:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *